top of page
52052823725_73cb3268d4_o.jpg

Atrodi, kas Tev piemērots

pārbaudi savas idejas dzīvotspēju 2 mēnešu laikā

green_element.png
white_element.png

Kas tas ir?

Lai piedalītos programmā, pietiek ar ideju un vēlmi to īstenot. 2 mēnešu laikā tu un tavi komandas biedri kļūs par uzņēmējiem. Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība? Mūsu biznesa nozares profiņu, mārketinga ekspertu, dizaina domāšanas profesionāļu un pārdošanas meistaru tīkls iepazīstinās tevi ar uzņēmuma veidošanas pamatiem. Viss, kas tev nepieciešams, ir ideja, kurai tici!

Kurš var piedalīties?

Ņem vērā, komandai būtu jābūt 2 - 4 cilvēku sastāvā un vismaz vienam komandas dalībniekam ir jābūt studentam (bakalaura, profesionālo studiju, maģistra, doktora vai rezidentūras studiju programmās studējošais Latvijā). 

white_element.png
white_element.png

Ko sagaidīt?

60 intensīvas dienas, kas piepildītas ar izaugsmes iespējām un aizved tevi līdz Tavam pirmajam MVP. Piedalies semināros un mācību sesijās attālināti, un tīklošanās pasākumos kontaktu veidošanai klātienē, Rīgā. Inkubācijas programma aizņems aptuveni 4-6 nedēļas, pārsvarā vakaros pēc 17.30. 
Pārējā laiks Tev būs nepieciešams patstāvīgam darbam: lai organizētu individuālās tikšanās ar mentoriem un ziņotu par progresu inkubatora komandai. Noslēgumā Tu varēsi parādīt savas pitching iemaņas citu komandu un žūrijas priekšā. Mūsu komandas mērķis ir palīdzēt Tev pilnveidot un attīstīt biznesa ideju - pārliecināsimies, ka Tu saņem tieši to, kas Tev vajadzīgs.

52052824980_a751be5cf8_o.jpg

Kāpēc tev vajadzētu pieteikties?

"The program and its mentors have genuinely taught us what it means to develop an idea and create a company out of it. I would say the most fascinating revelations were how you must create multiple plans, pivot when difficulty arises and how the timeline for the plans shifts before your eyes."

- Emīls Egle, CEO at Saubram

"Although ESI provides many lectures and workshops, it's super important to mention that the team members behind this program are like a family! This whole experience would not be the same without the Program Director and Manager. They are like two moms who always check in with you, support you and join you in your adventures. Trust us - this is not your average incubator!"

- Sāra Zdanovska, 
CEO at YourLibet

"The ESI programme has allowed us to develop the idea not only on a theoretical business level but also provided financial support for developing product samples and even for market testing. We definitely recommend it to everyone who has the self-motivation to work every day to make an idea into reality"

- Elvija Vanaga,

CEO at Fat Cat Leaves

"ESI incubator provided an opportunity to meet world-class mentors and participate in interactive workshops allowing us to future develop our solution."

- Valters Slava,

CEO at Greencheck

Temati

52051281947_8e1f1eda50_3k.jpg

Paldies, e-pasts saņemts!

bottom of page