top of page
52051281507_81299172b0_o.jpg

Prototipē

un pārbaudi savas idejas dzīvotspēju 4 mēnešu laikā

green_element.png
white_element.png

Kas tas ir?

4 mēnešu laikā mēs tev palīdzēsim ideju pārvērst uzņēmumā, kā arī nodrošināt nepieciešamās zināšanas un līdzekļus prototipa izveidei. Viss, kas tev nepieciešams, ir spēcīga ideja un neatlaidība! 

Kurš var pieteikties?

Komandai būtu jāsastāv no 2 - 4 cilvēkiem un vismaz vienam komandas dalībniekam ir jābūt studentam. 

white_element.png
white_element.png

Ko sagaidīt?

4 mēnešu garumā piedalies apmācībās, darbnīcās un klātienes tīklošanās sesijās ar mērķi iemācīt un uzlabot tavu biznespratību (lielākoties vakaros pēc 17.30). Pārējā laikā vadi savu ikdienu pats: ar komandu individuāli tiecies ar mentoriem un ziņo par progesu. Noslēgumā saņem iespēju demonstrēt izveidoto prototipu un prezentācijas spējas žūrijas un pārējo komandu priekšā. Mūsu komanda nodrošinās jebkāda veida palīdzību un padomu, lai tu būtu pārliecināts, ka saņem tieši to, kas tev nepieciešams.

Meet the mentors

52051281587_f7dcddb03c_o.jpg

Kāpēc piedalīties?

"Programa un tās mentori mums ir iemācījuši ko patiesībā nozīmē idejas attīstība un kā to pārvērst uzņēmumā. Visinteresentākais atklājums ir tas, kā nākotnes plāni mainās, sastopoties ar grūtībām un pielāgojot risinājumu."

- Emīls Egle, Saubram vadītājs

"Lai gan ESI nodrošina dažādas lekcijas un darbnīcas, ir svarīgi pieminēt, ka inkubatora komanda šķiet kā daļa ģimenes un pieredze noteikti būtu citādāka bez programas direktores un vadītājas. Viņas ir kā divas mammas, kas vienmēr apjautāsies, kā iet, atbalstīs un pievienosies piedzīvojumus. Šis nav kurš katrs biznesa inkubators!"

- Sāra Zdanovska, 
YourLibet vadītāja

"ESI inkubators mums ir ļāvis attīstīt ideju ne tikai teorētiskā līmenī, bet arī nodrošinājis finansiālo atbalstu produkta izstrādei un tirgus validācijai. Noteikti iesakām piedalīties visiem, kam piemīt nepieciešamā motivācija!"

- Elvija Vanaga,

Fat Cat Leaves vadītāja

"ESI inkubators mūsu komandai deva lielisku iespēju iepazīties ar pasaules līmeņa mentoriem un piedalīties atraktīvos semināros, tādējādi pilnveidojot mūsu biznesa ideju."

- Valters Slava,

Greencheck vadītājs

Topics

52051276742_41d288b16c_o.jpg

Paldies, e-pasts saņemts!

Paldies, e-pasts saņemts!

bottom of page